Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Jak na pierwszy dzień wiosny przystało, w zeszły weekend ostro wiało. Pogoda nie zniechęciła jednak naszych klubowiczów, i aż 24 reprezentantów i reprezentantek Polish Runners Club Ireland, wzięło udział w co tygodniowym parkowym szaleństwie.

Marlay parkrun

Pośród 666 osób, które pojawiły się w Marlay park, nie zabrakło szeryfa parkrunów Rafała Wirkusia. Był to 266 parkrun Rafała, tym razem Rafał bieg ukończył na miejscu 66 z czasem 22:10. PB na tej trasie bez zmian 21:34. Jednak ten bieg to była tylko rozgrzewka. Dzień pózniej Rafał poprawił swój czas na dystansie 10mil (Trim 10 mile 1:19:09) o ponad 4 minuty! Gratulacje!

Position  ↓ Gender Position  ↓ parkrunner  ↓ Club  ↓ Run Time  ↓
62 52 Rafal WIRKUS Polish Runners Club Ireland 00:22:10

Griffeen parkrun

Na starcie w Griffeen park pojawił się Jacek Latała, który uplasował się na trzeciej pozycji z czasem 19:05 (PB zostaje 18:01) i Paweł Roksiński na miejscu 35 z czasem 23:31. Ciekawe czy obaj Panowie są świadomi, że w zeszłym tygodniu biegli swój 24 parkrun? W sobotę będzie co świętować. Nie zawiedżcie mnie!

3 3 Jacek LATALA Polish Runners Club Ireland  19:05
35 30 Pawel ROSINSKI Polish Runners Club Ireland 00:23:31

Hartstown parkrun

Pośród 148 uczestników na lini startu Hartstown parkrun pojawiłem się i ja :) Hartstown parkrun jest domowym parkrunem mojego przyjaciela Owena, z który ostatnio trenuję dość często. Owen oszczędzał się przed niedzielnym 10 mile w Trim, ja natomiast poleciałem ile fabryka dała. Na drugim kilometrze straciłem pozycję lidera na rzecz Brian FLANNELLY a na czwartym kilometrze musiałem uznać wyższość Paul WHITTY. Bieg ukończyłem na miejscu trzecim z czasem 18:23.

3 3 Pawel KAIM Polish Runners Club Ireland 00:18:23

Father Collins parkrun

W Father Collins park, czyli moim domowym parkrunie, pojawili się moi sąsiedzi Michael RUNNER i Tatiana PODOLSKA-CZAJKA. Michał ostatnio zabrał się za bieganie na serio i jest już stałym, co tygodniowym bywalcem na Father Collins park. Tak trzymać i do zobaczenia!

52 37 Michael RUNNER Polish Runners Club Ireland 00:26:16
112 42 Tatiana PODOLSKA-CZAJKA Polish Runners Club Ireland 00:37:48

Castletown parkrun

W Castletown park pojawili się Państwo Nowakowie. Adam ukończył bieg z czasem 22:20 a jego żona Dorota była 62 z pośród 105 kobiet. Miło widzieć biegającą parę, która dzieli to samo hobby. Nie jeden biegacz i biegaczka wam pozazdrości ;)

16 14 Adam NOWAK Polish Runners Club Ireland 00:22:20
199 62 Dorota NOWAK Polish Runners Club Ireland 00:34:43

Ballincollig parkrun

Na starcie Ballincollig parkrun pojawiło się trzech naszych reprezentantów Marta BODENKO z czasem 25:01 (20 kobieta), Kamila JAKUBOWSKA-SWITAJ z czasem 29:28 (77 kobieta ) i mój imiennik Pawel SWITAJ z czasem 32:10. Gratulacje!

135 20 Marta BODENKO Polish Runners Club Ireland 00:25:01
286 77 Kamila JAKUBOWSKA-SWITAJ Polish Runners Club Ireland 00:29:28
386 189 Pawel SWITAJ Polish Runners Club Ireland 00:32:10

Corkagh parkrun

W Corkagh stała ekipa wyjadaczy. Pierwsza w śród kobiet Agnieszka PRYCIŃSKA z czasem 24:07, wielkie gratulacje! Drugi na mecie był Lukasz LICHANSKI z czasem 19:25. Tomek Olech na pozycji 22 z czasem 22:50 a tuż za nim Bernard Kowalski, który uzyskał czas 23:01. Na mecie kolejno pojawili się także Jacek PADO 24:28, Grzegorz PRYCIŃSKI 24:28 i Ewa ZAHOR, która uzyskała swoje PB z czasem 27:18! Gratulacje dla wszystkich a w szczególności dla naszych Pań!

Carlow Town parkrun

W Carlow pojawił się Marcin GERTNER, który był 31 z czasem 31:36. Brawo!

31 20 Marcin GERTNER Polish Runners Club Ireland 00:31:36

Portumna parkrun

W Portumna na pierwszym miejscu uplasował się Skupin ARKADIUSZ z czasem 18:29, gratulacje! Natomiast drugą kobietą była Beata KOTAS z czasem 23:51! Dziewiątą osobą na mecie była... Joan POLAND! Jakieś takie swojskie nazwisko :)

1 1 Skupin ARKADIUSZ Polish Runners Club Ireland 00:18:29
8 Beata KOTAS  Polish Runners Club Ireland  23:51

Deerpark Forest parkrun, Virginia

Daleki Deerpark Forest parkrun odwiedził Sławek z Robertem. Robert BUCZKOWSKI uplasował się na pozycji 10 z czasem 23:00, natomiast Sławomir GLAZ ukończył bieg na miejscu 61 z czasem 32:07. Panowie gorąco polecają Deerpark Forest parkrun, podobno jest tam prze pięknie. Gratulacje!

10 9 Robert BUCZKOWSKI Polish Runners Club Ireland 00:23:00
61 35 Slawomir GLAZ Polish Runners Club Ireland 00:32:07

Con Smith parkrun

W Con Smith parkrun wystartowała Grażyna ŻELAZNA, która była piątą kobietą z czasem 24:04, gratulacje!