Running text caption 5
WITAMY W POLISH RUNNERS CLUB IRELAND

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Kolejny weekend i ponownie pogoda nie zbyt nam dopisała. Trochę wiało, trochę popadało ale nas dzielnych biegaczy na starcie parkruna nie brakowało. W tym tygodniu udział w parkrunowym szaleństwie wzięło 32 reprezentantów i reprezentantek Polish Runners club Ireland. Czyli 8 osób więcej niż w zeszłym tygodniu. Tak trzymać!

Navan parkrun

Navan parkrun odwiedziła Karina Stawasz, która zajęła 13 miejsce w klasyfikacji kobiet. Gratulacje!

View full results for Navan parkrun event #224

Position  ↓ Gender Position  ↓ parkrunner  ↓ Club  ↓ Run Time  ↓
57 13 Karina STAWASZ Polish Runners Club Ireland 00:28:53

Griffeen parkrun

Największą liczbę reprezentantów PRCI po raz kolejn przyciągnął Griffeen parkrun. Pośród 211 osób na starcie pojawiło się ośmioro dobrze nam znanych biegaczy. Pierwszy z naszych na lini mety pojawił się Bernard Kowalski z czasem 22:41(PB 21:08). Drugi z naszych był Paweł Rosiński z czasem 23:27 (PB 21:58) a póżniej na mecie pojawili się kolejno Jacek Pado z nowym PB 23:44, Agnieszka Prycińska, która w tym tygodniu była piąta w śród kobiet z czasem 24:09. 53 był Pawel Bommersbach z czasem 24:23, 79 miejsce to Grzegorz Pryciński z czasem 25:46 i 117 Ewa Zahor z kolejnym PB 28:03! 38 w śród kobiet była Magdalena Podolska Bommersbach. Gratulujemy wam wszystkim!

Naas parkrun

Na starcie parkruna w Naas pojawił się Aleksander Zuzewicz, który zajął 47 miejsce z czasem 23:50. Był to 46 parkrun Aleksandra i 1 występ w Naas. Okrągły jubileusz już tuż tuż. Gratulujemy!

View full results for Naas parkrun event #304

47 37 Aleksander ZUZEWICZ Polish Runners Club Ireland 00:23:50

Tymon parkrun

Swój pierwszy parkrun pod banderą PRCI odbył Waldemar Ochab! Witamy w szeregach i gratulujemy wyniku 24:19. Nie dużo zabrakło by poprawić PB 23:04.

View full results for Tymon parkrun event #294

52 45 Waldemar OCHAB Polish Runners Club Ireland 00:24:19

Poppintree parkrun

W Poppintree jak zwykle pojawiła się, nie zawodna Anna Dąbska. Ania była 14 w klasyfikacji kobiet z czasem 25:49. Był to 147 parkrun Ani. Gratulujemy!

View full results for Poppintree parkrun event #273

63 14 Anna DABSKA Polish Runners Club Ireland 00:25:49

Wexford Racecourse parkrun

W Wexford pojawił się Krzysztof Chotomski. Krzysztof ukończył bieg na 9 pozycji z czasem 22:16. Przyznam się, że ja wybierałem się na ten parkrun, jednak nie wyrobiłem się czasowo i wylądowałem w Gorey. Może następnym razem.

View full results for Wexford Racecourse parkrun event #254

9 9 Chotomski KRZYSZTOF Polish Runners Club Ireland 00:22:16

Castletown parkrun

W Castletown tym razem solo Adam Nowak. Adam na lini mety był 23 z czasem 23:04. Był to już 21 parkrun Adama. Gratulujemy.

View full results for Castletown parkrun event #213

23 21 Adam NOWAK Polish Runners Club Ireland 00:23:04

Ballincollig parkrun

W Cork pośród 570 biegaczy na parkrunie w Ballincollig nie zabrakło Marty Bodenko, która z czasem 25:02 była 27 kobietą na mecie. Na lini mety zawitał także Szymon Świtaj z czasem 50:03 i Paweł Świtaj z czasem 50:42. Paweł to chyba jedno z najbardziej popularnych imion w Irlandii :)

View full results for Ballincollig parkrun event #192

113 27 Marta BODENKO Polish Runners Club Ireland 00:25:02
569 206 Szymon SWITAJ Polish Runners Club Ireland 00:50:03
570 207 Pawel SWITAJ Polish Runners Club Ireland 00:50:42

River Valley parkrun

W Swords także rodzinnie. Z takim samym czasem bieg ukończyli Aleksander i Sławomir Glaz. Na 4 pozycji uplasował się Michał Kowalski z czasem 22:43.  Serdecznie pozdrawiamy!

View full results for River Valley parkrun event #185

4 4 Michał Kowalski  Polish Runners Club Ireland  00:22.43
74 43 Aleksander GLAZ  Polish Runners Club Ireland  00:29:58
75 44 Slawomir GLAZ Polish Runners Club Ireland 00:29:58

Oranmore parkrun

W Oranmore swój 3 parkrun biegła Judyta Przybylska. Judyta uplasowała się na 24 pozycji w śród kobiet z czasem 32:23. Gratulujemy!

View full results for Oranmore parkrun event #180

77 24 Judyta PRZYBYLSKA Polish Runners Club Ireland 00:32:23

Gorey parkrun

W drodze do Wexford na parkrunie w Gorey zawitałem ja :) Parkrun w Gorey był moim planem B na ten weekend i za dużo o tej trasie nie wiedziałem. Gdy podczas rozgrzewki zobaczyłem 400m podbieg nie byłem zbytnio zadowolony... Natomiast gdy podczas zbiórki dowiedziałem się, że ten podbieg będę zdobywał aż 5 razy, lekko się zdziwiłem. Trasa biegu to cztery i pół kółka po wąskich ścieżkach parku Ramsfort z pięcioma podbiegami na wysokość 66m. Trasa bardzo kręta i wąska. Spokojnie jest to jeden z bardziej wymagających parkrunów jakie biegłem. Jak dotąd numer 1 pod względem trudności w raz z parkrunem w Ardgillan.  Co do samego biegu, już na pierwszym podbiegu czyli jakieś 400m od startu straciłem pozycję lidera, a na drugim okrążeniu ponownie spadłem na 3 pozycję. Bieg ukończyłem z czasem 18:46 na miejscu 3. A myślałem, że będzie dużo gorzej.

View full results for Gorey parkrun event #165

3 3 Pawel KAIM Polish Runners Club Ireland 00:18:46

Corkagh parkrun

W Corkagh jak nigdy tylko jeden reprezentant PRCI czyli Rafał Furmańczyk. Rafał z nowym PB 24:16 ukończył bieg na miejscu 36. gratulujemy!

View full results for Corkagh parkrun event #126

36 32 Rafal FURMANCZYK Polish Runners Club Ireland 00:24:16

Carlow Town parkrun

W Carlow swój 56 parkrun biegł Marcin Genter. Marcinowi zabrakło niespełna 4 sekund do pobicia dotychczasowego PB. Marcin ukończył bieg na miejscu 38 z czasem 30:09.

View full results for Carlow Town parkrun event #119

38 25 Marcin GERTNER Polish Runners Club Ireland 00:30:09

Mungret parkrun

W Mungret 6 kobietą była Agnieszka Wikarek. Agnieszka ukończyła swój 6 parkrun z nowym PB 26:23, Gratulujemy!

View full results for Mungret parkrun event #75

47 6 Agnieszka WIKAREK Polish Runners Club Ireland 00:26:23

Tyrrelstown parkrun

W Tyrrelstown na podium Alina Trela! Alina była 1 kobietą z czasem 24:36! Na miejscu 14 kolejny Paweł tym razem Balcerowski z czasem 26:32. Pierwszy raz na Tyrrelstown pojawił się Mateusz Kozioł, który ukończył bieg z czasem 29:22. 21 kobietą była Zaneta Kalużna z czasem 41:38 gratulujemy!